O nas

EL-TER jest właścicielem witryny GrupaBalana.pl i serwisów z nim powiązanych.

Kim jesteśmy?

Biuro projektowe EL-TER zostało utworzone w 1993 r. Od tamtej pory jest jednym z najbardziej cenionych pracowni projektowych w Małopolsce.

Dzięki dużemu doświadczeniu jest w stanie sprostać każdemu projektowemu wyzwaniu, począwszy od typowych projektów branży elektroenergetycznej poprzez instalacje bezpieczeństwa (SSP – System Sygnalizacji Pożaru, DSO – Dźwiękowy System Ostrzegawczy, l&HAS – System alarmowy sygnalizacji włamania i napadu, SKD – System Kontroli Dostępu, SDG – System Detekcji gazów, SUG-A Stałe Urządzenia Gaśnicze – Aerozolowe, itp.) do instalacji nazywanych często inteligentnymi (np. KNX-EIB, LCN) po instalacje zarządzania budynkowego BMS oraz instalacje automatyki przemysłowej.

Dzięki częstym uczestnictwom w różnych szkoleniach organizowanych w SEP, SITP, NIMOZ, POLALARM-e jak również u wielu czołowych producentów i dystrybutorów sprzętów projektowanych instalacji, jesteśmy na bieżącą z nowinkami technicznymi oraz wymaganiami prawnymi.

Od października 2015 r. jest właścielem takich serwisów jak: 

PortalPszczelarski.pl - lider na polskim rynku pszczelarskim wśród portali branżowych

PrzepisZMiodem.pl - nowy portal zawierający przepisy z miodem i inymi produktami pszczelimi

Oraz poszerza zakres działalności m.in. o: copywriting branżowy, czyli opracowywanie profesjonalnych (branżowych, specjalistycznych) tekstów, pisanie tekstów niespecjalistycznych (czyli precle, opisy do katalogów, teksty na blogi, itp.) i ręczne pozycjonowanie strony firmowej.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów. Odwiedź zakładkę Oferta i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Grupa Balana - Polski kapitał, światowe aspiracje.

Firma GRUPA BALANA została założona 2. września 2013 roku z inicjatywy i przez Marcina Balana.

Zakres działalności obejmować będzie głównie sferę usług internetowych, w szczególności prowadzenie i rozwijanie autorskich portali internetowych oraz sferę doradztwa marketingowego dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Poprzez pełną realizację potrzeb klientów przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokiej jakości świadczonych usług, GRUPA BALANA planuje w niedługim czasie stać się rozpoznawalną i cenioną marką zarówno w Polsce, jak i za granicą.